Thumb 2 3   tarno w   rynek  02

Kongresu Kompetencji Cyfrowych w Tarnowie

Konferencja |

Pierwszy w Polsce Kongres Kompetencji Cyfrowych, największe w kraju spotkanie środowiska ekspertów i badaczy edukacji cyfrowej. Na dwa dni Tarnów stanie się polską stolicą nowoczesnej edukacji.

Udział w Kongresie zapowiedziało blisko dwustu ekspertów edukacji cyfrowej, przedstawicieli firm sektora IT, metodyków, twórców projektów szkoleniowych, nauczycieli, nauczycieli akademickich oraz badaczy problemów edukacji cyfrowych. Będzie to pierwsze wydarzenie powołanej do życia kilka miesięcy temu Sieci Edukacji Cyfrowej KOMET@.
Na konferencję złoży się dwadzieścia wystąpień, podsumowujących wyniki badań oraz zawierających propozycje konkretnych rozwiązań naprawczych, jak również pięć dyskusji w modelu World Cafe. Kongres rozpocznie pracę nad „białą księgą” edukacji cyfrowej, którą przygotuje zespół ekspertów powołany w Tarnowie. Zostanie ona opracowana w ciągu trzech miesięcy i przekazana ministrom cyfryzacji, edukacji oraz rozwoju.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.