Thumb 2 3 suwaki forum biznesowe pogranicza

II Forum Biznesowe Pogranicza w Suwałkach

Konferencja |

Forum Biznesowe Pogranicza to wydarzenie kongresowe, którego celem jest zgromadzenie ekspertów, przedstawicieli przedsiębiorców, instytucji okołobiznesowych, przedstawicieli rządów oraz samorządowców i zagranicznych partnerów Suwałk pochodzących z Litwy, Białorusi i Rosji. Wszystko po to aby wspólnie pochylić się nad problematyką wiodących branż w regionie północno-wschodniej Polski, a także w regionie całego pogranicza z Litwą, Białorusią i Obwodem Kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej. To również okazja do rozpoczęcia dyskusji nt. barier związanych ze współpracą w regionie pogranicza oraz do nawiązania współpracy biznesowej w ramach transgranicznego partnerstwa.

II edycja Forum – organizowana pod nazwą „FOOD, INDUSTRY, LIFE” poświęcona będzie branży rolno-spożywczej. W ramach wydarzenia omówione zostaną m.in. perspektywy jej rozwoju, najważniejsze problemy, źródła finansowania B+R, zasady prowadzenia działalności gospodarczej z Litwą, Białorusią, Rosją w obszarze rolno-spożywczym, a także wiele innych zagadnień. Odbędą się też m.in. panele dyskusyjne, prelekcje, spotkania B2B organizowane przy wsparciu ośrodków Europejskiej Sieci Współpracy (Enterprise Europe Network) oraz staną stoiska wystawiennicze dla firm i instytucji. Patronat honorowy nad Forum sprawują: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Podlaski oraz Marszałek Województwa Podlaskiego. Forum Biznesowe Pogranicza to realna szansa na zwiększenie potencjału branży rolno-spożywczej w regionie Polski północno-wschodniej.

Więcej informacji na stronie: www.forumpogranicza.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.