Thumb 2 3 dsc 2846

561. urodziny Skierniewic

Jubileusz miasta |

Przed nami kolejne urodziny. Przez trzy dni 17-19 lutego na mieszkańców czeka masa atrakcji. Przyjedzie Sebastian Karpiel-Bułecka z Zakopawer. Za darmo pojedziemy autobusem, wejdziemy na pływalnię, siłownie, lodowisko i do kina. Pomożemy też choremu Kubie

19 lutego Skierniewice skończą 561 lat! Mimo, że nie jest to okrągły jubileusz z myślą o mieszkańcach przygotowaliśmy całą masę niespodzianek.

Świętowanie rozpoczniemy już 17 lutego na rynku miejskim. O godz. 17:00 zaprezentują się laureaci wyjątkowego konkursu na super bohaterów. Za swoją pomysłowość zostaną im przyznane wartościowe nagrody w tym m.in. skuter. Następnie około godz. 18:00 na plenerowej scenie wystąpi Sebastian Karpiel-Bułecka z zespołem Zakopower. Usłyszymy takie hity jak: „Boso”, „Kiebyś Ty”, czy „Tak ma być”. Na koniec na wszystkich czeka gorący poczęstunek i wiele atrakcji. Do zobaczenia na miejscu! Dzień później, 18 lutego o godz. 17:00 w kościele pw. Św. Jakuba Apostoła odprawiona zostanie msza święta w intencji skierniewiczan.

Podobnie jak w latach poprzednich nie zabraknie specjalnych prezentów dla mieszkańców.

Więcej

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.